Stäng
Ska vi snacka?

Behöver du hjälp med rekrytering, bemanning, interim, search eller headhunting är du välkommen att boka ett möte med oss! Du behöver inte förbereda någonting. Låt oss höras så ser vi vart det leder!

Hör av dig!

Kontakt

Kontakt
VI HAR VÅRT KONTOR I SOLNA BUSINESS PARK
Besöksadress: Ekensbergsvägen 117, Solna
Telefon: 08-230 240
Postadress: Box 1557
Scroll
IMG_9009 Ska¨rmklipp27 Ska¨rmklipp17 IMG_3514 Ska¨rmklipp20 IMG_6566 IMG_3539 Ska¨rmklipp18 Ska¨rmklipp26(1) Rafting
Kollektiv resväg

Ta pendeltåg eller tunnelbana till Sundbyberg. Därifrån går tvärbanan linje 22 till Solna Business Park, alternativt buss 506 mot Karolinska sjukhuset. Du kan även ta en promenad om ca 3 minuter för att komma till vårt kontor som ligger i samma hus som Arvid Nordquist, kaffeproducenten, i Solna Business Park.

Sugen på kaffe?
Vi sitter i Arvid Nordquist-huset i Solna Business Park och bjuder mer än gärna på en kopp nybryggt kaffe när du kommer förbi för diskutera rekrytering, konsultinhyrning eller searchtjänster. 


Medarbetare

Rekrytering- & bemanningsteamet

Iréne Nilsson Affärsområdeschef inköp/logistik/ Försäljningschef
070 279 83 21 irene.nilsson@firstreserve.se
Sandra Solomon VD / Partner

Hade en tidig och kort karriär som modell för McDonalds på busskurer runtom i hela Sverige. 

070 279 83 42 sandra.solomon@firstreserve.se
Kristina Ulander Affärsområdeschef Rekrytering, Bemanning och Headhunting

Har vunnit tävlingen ”vem kan först plocka och fylla en container med avokado” på kortast tid.

070 783 98 35 kristina.ulander@firstreserve.se
Eva Byström Vice ordförande

Har dansat discodans med Christopher Reeve.

070 - 279 82 40 eva.bystrom@firstreserve.se
Kajsa Elander Rekryterande konsultchef/ Partner

Föräldraledig. 

Hemlig talang: kan samtliga avgörande repliker i Disneyfilmer från 1990- och 2000-talet utantill.

070 729 19 82 kajsa.elander@firstreserve.se
Helena Adestedt Rekryterande konsultchef

Gillar utmaningar - har övat på att dyka i snart 40 år.

070 208 01 49 helena.adestedt@firstreserve.se
Jeanette Ängehult Ekonomiansvarig

Gymnastisk Handstandsmästare, fotbollstjej med blick för spelet & ett jäkla krut i dojan och som har haft varenda smurf.

070 825 44 87 jeanette.angehult@firstreserve.se
Saideh Mousavi Kundansvarig Rekryteringskonsult/ Konsultchef

Föräldraledig

070 279 83 21 saideh.mousavi@firstreserve.se
FRasse AI Searchrobot

Superkraft: Hittar nålen i höstacken på rekordtid varje gång. 

Löneteamet

Stefan Karkani Affärsområdeschef lön

Äter aldrig av fikabrödet på First eftersom kollegorna då skulle bli utan.

076 213 42 36 stefan.karkani@firstreserve.se
Toowe Löw Implementationskonsult

Tapetserar till äventyrs om soffor och fåtöljer – vilt och autodidakt!

toowe.low@firstreserve.se
Aleksandar Kostovski Lönekonsult

Springer aldrig mindre än 400 meter per år. 

aleksandar.kostovski@firstreserve.se
George Haroun Lönekonsult

Äter frukost, varje helg.

george.haroun@firstreserve.se
Johannes Gourie Lönekonsult
johannes.gourie@firstreserve.se
Anna-Stina Orrkvist Implementationskonsult

Dansar egyptisk folkdans när hon inte cyklar Vätternrundan.

anna-stina.orrkvist@firstreserve.se
Den här webbplatsen använder cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen samtycker du till att cookies används.