Kontakt

Kontakt
VI FINNS I SOLNA BUSINESS PARK I STOCKHOLM
Besöksadress: Ekensbergsvägen 117, Solna
Telefon: 08-230 240
Postadress: Box 1557
Scroll
IMG_9808 IMG_6566 IMG_3532 IMG_6546 IMG_2012 IMG_9094 IMG_6730 Ska¨rmklipp11 Ska¨rmklipp IMG_8159
Välkommen till oss!

Du är alltid välkommen till oss för att diskutera rekrytering, bemanning eller löneoutsourcing. Boka ett möte med oss idag så hittar vi lösningen du behöver. Skicka ett meddelande eller ring oss på 08 230 240!

Vägbeskrivning
Ta pendeltåg eller tunnelbana till Sundbyberg. Därifrån går tvärbanan linje 22 till Solna Business Park, alternativt buss 506 mot Karolinska sjukhuset. Du kan även ta en promenad om ca 3 minuter för att komma till vårt kontor som ligger i samma hus som Arvid Nordquist, kaffeproducenten, i Solna Business Park.

Medarbetare

Rekrytering- & bemanningsteamet

Iréne Nilsson Affärsområdeschef inköp/logistik/ Försäljningschef
070 279 83 21 irene.nilsson@firstreserve.se
Sandra Solomon VD / Partner

Hade en tidig och kort karriär som modell för McDonalds på busskurer runtom i hela Sverige. 

070 279 83 42 sandra.solomon@firstreserve.se
Hannah Cheadle Rekryterare
070 795 60 21 hannah.cheadle@firstreserve.se
Jeanette Ängehult Ekonomiansvarig

Gymnastisk Handstandsmästare, fotbollstjej med blick för spelet & ett jäkla krut i dojan och som har haft varenda smurf.

070 825 44 87 jeanette.angehult@firstreserve.se
Saideh Mousavi Rekryterare
070 279 83 21 saideh.mousavi@firstreserve.se

Löneteamet

George Haroun Lönekonsult

Äter frukost, varje helg.

george.haroun@firstreserve.se
Johannes Gourie Lönekonsult
johannes.gourie@firstreserve.se
Izzet Kucuk Lönekonsult
izzet.kucuk@firstreserve.se
Sara Alagic Teamledare lön
sara.alagic@firstreserve.se
Stäng
Ska vi snacka?

Behöver du hjälp med rekrytering, bemanning, interim, search eller headhunting är du välkommen att boka ett möte med oss! Du behöver inte förbereda någonting. Låt oss höras så ser vi vart det leder!

Hör av dig!